Плаття в грецькому стилі

Історія грецького сукні йде за тисячу років до Р.Х. Одягу древніх греків були натуральні і прості і здавалися, єдиним цілим з тілом того, хто носив цей одяг. Тіло вважалося кращим прикрасою людини і складками греки намагалися підкреслити красу або приховати недоліки.

Французькі журнали завжди диктували моду. Понад 300 років тому, в період директорії, Франція стала країною вільних людей. Паризька мода відразу ж звільнила модниць від перук, корсетів, багатошарових спідниць і панталонів, а на зміну прийшла антична мода. Наслідуючи грецьким богиням, модниці наділи сукні з надзвичайно тонкої, прозорої матерії світлих тонів, крізь яку можна було бачити форми тіла. Особливо поширеним серед паризьких дам був костюм «Психеї». Складався він з двох довгих легких суконь, з глибоким декольте по спинці і переду. Верхнє плаття було з коротким рукавом у вигляді буф і скріплювалося на грудях чотирма бантами. Поверх надевалась пелеринка у вигляді грецького гіматіона з античною облямівкою. Крій сукні був із завищеною талією, підкреслювався поясними пов'язками або металевим поясом. Голова покрита капелюшком з шовку або мусліну з егреткой або пером. Також носилися діадеми і обручі. Використовувалися віяла і намиста.

Сучасні модні журнали, демонструючи весільну, вечірню і повсякденну моду доводять, що через тисячоліття сукні у грецькому стилі не тільки не втратили своєї актуальності, а по-новому розкішні, вишукані і просто божественні. Як і раніше, сукні виготовляються з легких струмуючих тканин. Ліф і пояс під грудьми у сучасних моделей суконь, іноді розшитий стразами, бісером та камінням. Так як античний покрій підходить всім, сукні у грецькому стилі не залишають байдужими жінок різного віку та роду діяльності. Ці сукні універсальні.

Кому ж підходять сукні у грецькому стилі?


Довга сукня підійде будь-якому типу фігури. За складами і довгою можна приховати животик, невиражену талію, виступаючі стегна, повненькі або не зовсім стрункі ніжки. Дівчини в сукні грецького стилю візуально виглядають стрункішими. Укорочена модель підійде власницям стрункої фігури.

Куди надіти плаття в грецькому стилі?

Сьогодні дизайнери пропонують безліч суконь із зручною довжиною до колін або трохи вище. Його можна надягати, як повсякденний одяг. Аксесуари в цьому випадку будуть міняти образ. Наприклад, балетки, поясок і маленька сумочка напереваги до сукні і ось виходить повсякденний зручний образ. А прекрасним рішенням надіти для званої вечері, походу в ресторан, на культурний захід, бал і весілля - довга сукня. Також в цьому випадку важливу роль відіграють аксесуари. У вечірньому варіанті, звичайно ж, пропонується надіти високий каблук, прикраса на шию і не забути елегантний клатч.