Відгуки

1178391.medium.jpg 1. Беру напрокат вже вдруге. Навіть без примірки плаття підійшло, головне точно померти зростання і об'єм. Дуже елегантні сукні і дійсно у відмінному стані. І спасибі Наташа, що до метро підвозили і забирали. Людмила, Київ, Виноградар.  

   


   

  
   

242784.medium.jpg 2. На Новорічні свята шукала костюм сніговика. В іншому прокаті мене підвели в останній день: мало того, що видає не того розміру, так ще і брудний, сказали - іншого немає! Зовсім випадково знайшла вас і ви мене просто врятували! Спасибі Наталія, буду до вас звертатися - порядна підхід. Мама двох хлопчаків. Київ. Позняки.  

 

           

  
   

622744.medium.jpg 3. Прислали на прокат. Если по правді, то боялася перераховуваті гроші залогові на карту, а раптом прийде по пошті не ті плаття або в загалі Нічого НЕ прийде? Подзвоніла, и так и сказала, что боюся. Ми будинків. І я вдячна, что и плаття, и сумочка, и печатки, и даже шпильки у волосся через два Дні после оплати на карту до мене прібулі. Плаття шикарне. І запорука после прокату мені Вчасно повернули. Юлія, Черкаська обл.  

  
   

                 

   

330581.medium.jpg 4. Костюми дійсно як на фотографіях на сайті, брала зірочку 104 зростання своєї доце, перший раз в прокат. Новий костюм, красивий. А то об'їздила вже 4 прокату, скрізь не те, що на сайті. Або вбите вже, або віддалено схоже. Начебто на один раз навіщо купувати? Адже це дитина і хочеться, щоб костюм хоча б чистий був .. Спасибі, раді, були найкрасивіші на ранку. Галина.  

  
   

                 

   

375720.medium.jpg 5. Велике спасибі за плаття - дуже красиве. Я замовляла «Фіалку» за своїми мірками і ще в іншому кольорі. Єдине, дуже довго ми чекали доставку, але це звичайно не ваша вина. Де то на митниці лежала .. Але на щастя за тиждень до випускного ми посилку отримали. Які умільці в Україні! І ціна навіть з пересилкою недорогая.Москва. Наталія Олександрівна.  

  
   

                       

   

137627.medium.jpg 6. Вибір хоч і невеликий, але всі сукні цікаві. Замовляла плаття пошити, так, як в наявності нашого розміру не було. Чекала на 3 дні більше обіцяного. (Не 2 тижні, а 2 тижні і 3 дні), але це того варто. Всі підійшло. Головне доньці дуже подобається, знімати не хоче. Донецьк, Тетяна.